Altschliffbrillant Rubinring
Weißgold 585, 2 Brillanten zus. ca. 0,70 ct, 1 Rubin ca. 0,70 ct, 3,1 g, RW 55øG3 Brillanten mit Oberflächenmerkmalen
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
25.05.2016 - 15:40
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant Rubinring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.05.2016 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 25.05.2016 |