2 Bleikristallvasen, um 19/20. Jh.
geschliffen, Silbermontierung bestoßen, Höhe ca. 28-38 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
25.05.2016 - 16:03
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.05.2016 - 16:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 25.05.2016 |