R. Illersperger
(um 1943) "Vöcklabruck", Mischtechnik auf Papier, ca. 32 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
25.05.2016 - 16:19
- Vyvolávací cena:
R. Illersperger
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.05.2016 - 16:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 25.05.2016 |