Pár židlí v barokním stylu
ořechové dřevo, jemně řezané a zlacené rozviliny, čtyři esovité nohy nesou čtvercový čalouněný sedák, obdélné bohatě řezané opěradlo, střední Evropa, 3. třetina 19. století, výška 85 cm, restaurovaný stav, lehce otřené zlacení, novodobě čalouněno (Zí)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Pár židlí v barokním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |