Rohová biedermeierová vitrína
dřevo, světlá dýha, dvoudílné, polokruhová spodní část obsahuje dvoukřídlou skříň, horní část polokruhovou dvoukřídlou prosklenou skříň, střední Evropa, poč. 19. století, 185 x 92 x 60 cm, lehce poškozené dýhy, původní, otřený stav (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Rohová biedermeierová vitrína
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |