Secesní nástolec
cínová slitina, základna tvořena dvěma miskami, ve středu sedící ženská postava držící mísu z čirého skla, WMF, značeno, číslo modelu 429, počátek 20. století, výška 41 cm (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Secesní nástolec
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |