Secesní stolní lampa
mosaz, kruhová základna, rameno nese skleněné stínítko, sklo čiré, zatavené červené skvrny a nitě, zhotovily sklárny Habel, Košťany, Čechy, 1. čtvrtina 20. století (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Secesní stolní lampa
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |
Ukázat výsledky aukce
- Kaffeehaustisch um 1900/05
- Spazierstock, 1. Drittel 20. Jhdt.
- Marie Egner
- Josef Lorenzl, stehende Tänzerin in Pose, ihr Kleid mit der rechten Hand zurückhaltend, auf einem Ovalsockel stehend, Entwurf: ca. 1935, Ausführung: Wiener Manufaktur Friedrich Goldscheider, bis ca. 1941
- Brillantring zus. ca. 1,30 ct