Ženský vojevůdce s mečem a svitkem
slonovina, řezba roucha s motivy mraků, účes zvýrazněn vtíranou tuší, stojí na lotosovém trůně, Čína, 19. století, výška 42 cm, restaurovaný krk (Su)
28.05.2016 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |