Číška
sklo černé hyalitové, desetiboký fazetovaný tvar s odsazenou patkou a zlaceným hrdlem, Čechy, Buquojské nebo Harrachovské sklárny, 2. čtvrtina 19. století, výška 9 cm, zlacení lehce otřeno (Zí)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Číška
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |