Velký krocan
porcelán, pestře malovaný, Volkstedt - Rudolstadt, značeno, 1. třetina 20. století, výška 53 cm, lehce odštíplá zadní hrana (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Velký krocan
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |