Pár dětských zahradníků
dva kusy, porcelán, pestře malováno, čtvercová základna, stojící dívenka s košíkem vajíček a stojící chlapec s uzlíkem přes rameno a hroznem vína, návrh M. V. Acier, kolem 1778, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, rytá čísla modelů G3 a G7, poč. 20. století, výška 10 cm, poškozeno - klobouk, kytička, listy (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Pár dětských zahradníků
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |