Domácí koncert
porcelán, pestře malováno, čtyřlaločná základna, na ní dáma u klavíru, stojící muž s houslemi a dvě zpívající děti, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, návrh Joseph von Kramer, 1903, číslo modelu T186, poč. 20. století, výška 21,5 cm, lehce restaurováno - končetiny a lem šatu (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Domácí koncert
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |