Pár figurálních svícnů
dva kusy, porcelán, pestře malováno, čtvercová základna s plastickými rokajemi a malovanými ptáčky, uprostřed sedí mužská či ženská figura s dítětem a tulejkou na svíčku, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, rytá čísla modelů C 84, 2. pol. 19. století, výška 31,5 cm, restaurováno - končetiny a lístky (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Pár figurálních svícnů
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |