Velká dvouuchá váza
keramika, smetanová krakelovaná glazura, baňatý tvar s přiškrceným hrdlem s plastickým nápisem "Plurimus Annus Eat!", dvě plastická ucha, na plášti malba rozvilinmodří a červení, uprostřed medailon s datací 15.II. 1878 - 1928, Bechyně, značeno malovanou značkou s datací 1928 a signaturou autorů Šimák Židlický, výška 45,5 (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Velká dvouuchá váza
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |