Trojboká mísa
keramika, smetanová glazura, malba pestrými emaily, motiv rybáře s rybou a rakem, Stupava, značeno ST, 19. století, 32 x 35 cm (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Trojboká mísa
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |