Brož s opály
zlato, dutá tepaná a gravírovaná brož osazená třemi dubnickými opály, 585/1000, v. 15,25 g, střední Evropa kolem poloviny 19. století, osvědčení puncovního úřadu (Ši)
28.05.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Brož s opály
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |