Zadražil Stanislav(Malešov u Kutné Hory 1931 - 2003 Český Krumlov)
Schoulená dívka - Meditace, signováno a datováno Zadražil St. 65, polychromovaná pálená hlína, výška 15,5 cm (Šm)
Literatura: Stanislav Zadražil: sochy, České Budějovice 2006, str. 31 a 57
28.05.2016 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |