Pár andílčích hlaviček
dřevo, řezané, polychromované, střední Evropa, 19. století, cca 13 x 13 cm, lehce poškozená polychromie (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
28.05.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Pár andílčích hlaviček
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |