Sudek Josef (Kolín 1896 - 1976 Praha)
Okno mého ateliéru, popsáno a datováno autorem na zadní straně tužkou "Okno mého atelieru 1944-1953", kontaktní otisk, 23 x 16,5 cm (Šm)
Provenience: soukromá sbírka, Česká republika (získáno od autora)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 90.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |