Urban Bohumil Stanislav (Kostelec nad Labem 1903 - 1998 Praha)
Dívčí akt s maskou, signováno a datováno vlevo dole tužkou B. S. Urban 58, kvaš/karton, 28 x 28 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |