Bauch Jan (Praha 1898 - 1995 Praha)
Smrt Marata, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jan Bauch 1981, tempera/papír, 45,5 x 49 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |