Matulka Jan (Vlachovo Březí 1890 - 1972 New York)
Indiáni, nesignováno, linoryt/papír, 32 x 20,5 cm, poškozeno (Šm)
Provenience: Waldesova obrazárna, inv. č. W 778, Národní galerie v Praze, inv. č. R 9653, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka, Praha
28.05.2016 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |