Hodek Josef (Hořehledy 1888 - 1973)
V lese, soubor 8 litografií v původních deskách, všechny listy signovány tužkou Josef Hodek, 24 x 22 cm, některé listy mají lehce poškozené okraje (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |