Hudeček František (Němčice u Holešova 1909 - 1990 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Fr. Hudeček 45, tuš/papír, 20 x 15 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.500,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |