Kubíček Jánuš (Nová Hrady 1921 - 1993 Brno)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jánuš Kubíček 71-72, vlevo dole číslováno tužkou 8/9, lept/papír, 35 x 29 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |