Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Pán s deštníkem, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Tichý 48, suchá jehla/papír, 23 x 25,5 cm, pasparta, sklo (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |