Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Z Coppotu, signováno a datováno vlevo dole tužkou V. Špála 22, vpravo dole popsáno tužkou Z Coppotu, tuš/papír, 23,5 x 31 cm (výřez pasparty), lehce poškozeno, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |