Svoboda Jaro (Bielorjesk 1879)
Alžír, signováno, datováno a popsáno vpravo dole Svoboda JAro 1912 Alžíř, 35,5 x 26,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |