Kuba Ludvík (Poděbrady 1863 - 1956 Praha)
Mužský akt, signováno a popsáno vpravo dole tužkou L. Kuba Mnichov, uhel/papír, 60 x 38,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |