Obrovský Jakub (Bystrc 1882 - 1949 Praha)
Dobytí hradu, signováno a datováno vlevo nahoře J. Obrovský 1913, tuš/papír fixovaný na kartonu, 20 x 32,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |