Kittner Patricius (Brno 1809 - 1900)
Podobizna mladé dívky, signováno vpravo dole tužkou Kittner, kvaš a akvarel/papír fixovaný na kartonu, 12 x 10,5 cm, sametový rámeček (Šm)
Provenience: ze sbírky historika umění Emanuela Pocheho
28.05.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |