Středoevropský malíř 2. třetiny 19. století
Párové portréty, obě díla signována a datována Kosarek pinx. 1843, olej/plátno, 82 x 68 cm, poškozená malba a rámy (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |