Dughet Gaspard - okruh (1615 - 1675)
Krajina s hořícím antickým chrámem, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 24 x 32,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |