Pravděpodobně německý malíř 2. poloviny 19. století
Noční hlídka, signováno vlevo dole nečitelně, olej/plátno, 40 x 51,5 cm, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 34.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |