Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století
Párové ideální krajiny, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, jednotný formát 65 x 86 cm, lehce poškozené rámy (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 180.000,-
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 180.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |