Dughet Gaspard - okruh (1615 - 1675)
Krajina s ruinami antického města, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 63 x 75,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 85.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |