Středoevropský malíř kolem 1700
Sv. Kateřina Alexandrijská, nesignováno, olej/plátno, 97,5 x 78 cm, poškozená malba a rám (Šm)
Přiloženo vývozní povolení
28.05.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |