Čís. položky 164

Středoevropský malíř kolem 1700

Sv. Kateřina Alexandrijská, nesignováno, olej/plátno, 97,5 x 78 cm, poškozená malba a rám (Šm)

Přiloženo vývozní povolení

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-

Přiloženo vývozní povolení

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016