Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století
Párové portréty, nesignováno, olej/plátno, jednotný formát 44 x 34 cm, restaurováno, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |