Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha)
Hon na návsi, signováno a datováno vlevo nahoře Jos. Lada 42, kvaš/papír, 37 x 59 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
Přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc.
Vystaveno: Josef Lada, Obecní dům, Praha 2007
Reprodukováno: Pečinková P., Josef Lada, Praha 2007, str. 194-195 Olič J., Josef Lada, Praha 2008, str. 350
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 1.100.000,-
CZK 1.000.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 700.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |