Daněk - Sedláček František (Praha 1892-1974 Praha)
Radlice, signováno, datováno a popsáno vpravo dole Daněk Sedláček 1927 Radlice, olej/karton, 34 x 43 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |