Šimůnek Jaroslav (Praha 1872 - 1939 Kouřim)
Motiv ze starých Vršovic, signováno vpravo dole tužkou J. Šimůnek, olej/karton, 40 x 48 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |