Kotvald Ferdinand (Vyškov 1898 - 1980 Praha)
V zahradě v Karlových Varech, signováno a datováno vpravo dole F. Kotvald 63, olejová tempera/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 28 x 37 cm, poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |