Gruber Ivan (Turčiansky Svätý Martin 1929)
Hlava dívky, signováno vlevo dole Gruber, olej/plátno, 59 x 41 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |