Sutnar Ladislav (Plzeň 1897-1976 New York)
Venuše, signováno a datováno vlevo nahoře Ladislav Sutnar 74, akryl/masonit, 122 x 63 cm, restaurováno, rám (Šm)
Provenience: Sbírka Radoslava a Elaine Sutnarových
Vystaveno:
Ladislav Sutnar - Venuše, Galerie města Plzně, Plzeň 2015
Reprodukováno: Knobloch I., (ed.), Ladislav Sutnar: Americké Venuše [U.S. Venus], Praha 2011, str. 146 (dobová fotografie Sutnarovy výstavy)
Vlček T., Ladislav Sutnar: Venuše, Plzeň 2015, str. 78
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 500.000,-
CZK 500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 300.000,-
Vystaveno:
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |