Ježek Stanislav (Bystřice pod Hostýnem 1904 - 2001 Praha)
Motiv z Balkánu, signováno a datováno vpravo dole Stanislav Ježek 1931, olej/plátno, 60,5 x 80 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |