Středoevropský malíř 1. třetiny 20. století
Dívka v klobouku, nesignováno, olej/karton, 69 x 53 cm, restaurováno, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 34.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |