Mareček Bohumil (Praha 1884 - 1962 Praha)
Portrét dívky, signováno a datováno vpravo dole B. Mareček 25/VII/46, olej/překližka, 40 x 29,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |