Bém Rudolf (Rábín 1874 - 1955 Sušice)
Jan Žižka, signováno a datováno vpravo nahoře V. Hlava 1924, olej/karton, 64 x 51 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |