Cabanes Louis Francois (1867 - 1947)
Motiv z Norimberku, signováno vpravo dole Louis Cabanes, olej/plátno, 116 x 89 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |