Koníček Oldřich (Kutná Hora 1886 - 1932 Žehuň)
Studie krajiny, signováno a datováno vpravo dole tužkou Ol. Koníček 10 (?), olej/karton, 16,5 x 13 cm, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |